Hakkımızda

ESP MAKİNA YEDEK PARÇA SAN. TİC. LTD. ŞTİ


ESP Makine Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ. ESMAKSAN Makine Sanayi’nin ihracat yapan firmasıdır. 2003 yılında kurulmuş olan firmamız genel inşaat, madencilik, karayolu yapımı ve altyapı gibi sektörlerde kullanılan iş makinalarına uygun yedek parçaları üreterek veya Türkiye’deki firmalardan tedarik ederek yurt dışından gelen talepleri karşılamaktadır. Ağırlıklı olarak Caterpillar, Komatsu, Kawasaki, Volvo, Clark, Hitachi, Sumitomo, Allison, Furukawa ve ZF gibi güçlü markalara uygun yedek parça tedariki yapmaktadır. Müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız, müşterilerine en iyi hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir. ESP Makine Sanayi kaliteye önem veren bir anlayışa sahiptir. Ürün portföyümüzde 3200 adet yedek parça bulunmaktadır.

Müşterilerimizin ürün ve hizmet memnuiyetinin bilincinde olan firmamız, kalite yönetimi altında, ürün çeşitliliği ve teknolojik alandaki gelişmeleri takip ederek ihracat politikasını geliştirmektedir.

Şirketimiz iş birliği yaptığı diğer firmalara verdiği güven ile adından söz ettirmeyi kendine vizyon edinmiştir

Firmamız yaptığımız ihracatlarda, talep edilen ürünlerin ithalatçı firma adına paketlenmesi, sandıklanması, yüklenmesi, sevkiyatı ve gümrüklemesinin yapılması gibi hizmetleri de sunmaktadır.

Firmamızın web sitesinde sunmuş olduğu meteryeller ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi için, e-mail adresimizden ya da telefonlarımızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, en kısa sürede sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Saygılar,

ESP Makine Sanayi